Administrator Nieruchomości

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia z perspektywą rozwoju, lubisz pracę z ludźmi, część czasu chcesz spędzić w biurze, a część w terenie, chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie i być członkiem profesjonalnego zespołu o wysokich standardach, ta oferta jest dla Ciebie.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy z obsługą nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa dedykowanych nieruchomości,
• wykonywanie rozliczeń za pomocą specjalistycznego programu,
• koordynacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości,
• realizacja harmonogramów zadaniowych, m.in. w zakresie indywidualnej obsługi nieruchomości.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość tematyki nieruchomości z zakresu zarządzania, mile widziany ukończony kurs zarządcy nieruchomości,
• znajomość obsługi pakietu MS Office,
• dyspozycyjność, kreatywność i pracowitość,
• umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
• w początkowym etapie umowę zlecenie, następnie umowę o pracę,
• szkolenie z obsługi programu do zarządzania nieruchomościami,
• pracę pod nadzorem doświadczonego zarządcy nieruchomości,
• administrowanie ciekawymi nieruchomościami,
• perspektywę rozwoju i zdobycia doświadczenia w stabilnej branży,
• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Informacje o firmie
Mamy 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Nasz zespół zarządzał zasobami ponad 250 nieruchomości, w tym nowymi wspólnotami, kilkunasto- i kilkudziesięcio-letnimi, dużymi i małymi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Aktualizacja: 14.02.2024