Administrator nieruchomości

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Działki Leśne
Śląska 53B/204
Administrator nieruchomości Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • Administrowanie powierzonymi nieruchomościami (wspólnoty mieszkaniowe, obiekty komercyjne),
  • Kontrola jakości usług świadczonych przez firmy sprzątające i konserwatorów,
  • Umawianie serwisów, zlecanie napraw, przeglądów,
  • Opracowywanie dokumentów wspólnoty,
  • Prowadzenie korespondencji,
  • Obsługa klientów i współpraca z kontrahentami,
  • Organizowanie oraz uczestniczenie w spotkaniach z klientami,
  • Współpracą z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot,
  • Opracowywanie budżetów wspólnot,
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie: średnie/wyższe,
  • Predyspozycje do pracy w zespole,
  • Wielozadaniowość,
  • Dokładność, staranność, komunikatywność,
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Szybkość w reagowaniu na zgłoszenia.
  • Dbanie o dobre relacje z Zarządami wspólnot,
  • Dbanie o komfort mieszkańców,
  • Praca w biurze i na terenie obsługiwanych nieruchomości.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie stałe oraz premie,
  • Rozwój i pozyskanie wiedzy praktycznej,
  • Udział w szkoleniach
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez EASY HOUSE ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I OPIEKA PRAWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: pl. Kaszubski 8/311, 81-350 Gdynia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez EASY HOUSE Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.