Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych

Ogłoszenie nieaktualne

Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W Hossa.biz dbamy o codzienne funkcjonowanie obiektów, które kształtują nowoczesny wizerunek Trójmiasta. Wśród miejsc, którymi z dumą i pasją zarządzamy, są m.in. Radisson Blu Hotel w Sopocie, a także gdański Stary Maneż, Hotel Smart i inne obiekty w Garnizonie - multifunkcyjnej przestrzeni w Gdańsku-Wrzeszczu, utworzonej na zrewitalizowanym obszarze dawnych koszar.

Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu przestrzeniami kulturowymi, eventowymi, sportowymi, a także w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, kompleksami biurowymi, z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się również produkcją i dystrybucją wina z prowansalskiej winnicy Château Isolette oraz rzemieślniczego piwa z gdańskiego Browaru Vrest.

Należymy do Grupy Kapitałowej Hossa, będącej czołowym deweloperem na rynku trójmiejskim realizującym z powodzeniem inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego już od 30 lat.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

                   Administratora Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych
                      Miejsce pracy: Gdańsk 


ZAKRES ZADAŃ
 • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców
 • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
 • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości
 • Kontakt i obsługa Mieszkańców
 • Współpraca z działem technicznym, wykonawcami oraz z działem księgowości
 • Sporządzanie plików rozliczeniowych dla nieruchomości
 • Udział w spotkaniach z Mieszkańcami
NASZE OCZEKIWANIA
 • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
 • Doświadczenie w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych
 • Biegła znajomość programu MS Office
 • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność
 • Umiejętność analitycznego myślenia
 • Wysokie umiejętności interpersonalne
 • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
 • Prawo jazdy kat. B
CO OFERUJEMY
 • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Elastyczny czas pracy
 • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
 • Ciekawą pracę w zgranym zespole
 • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
Zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy: [ukryte]  z dopiskiem   Administrator Nieruchomości WM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 02.02.2024

Wróć do góry