Administrator - Zarządca do obsługi wspólnot mieszkaniowych

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad jakością świadczonych usług przez firmy obsługujące nieruchomość
  • Organizacja i obsługa zebrań wspólnot mieszkaniowych
  • Bieżąca współpraca z działem finansowym oraz działem prawnym firmy
  • Kontakt z zarządami wspólnot oraz mieszkańcami
  • Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości
  • Zbieranie ofert na świadczone dla wspólnot usługi
  • Dbanie o stan techniczny nieruchomości, w tym zlecanie napraw i konserwacji
  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych
  • Znajomość problematyki związanej ze wspólnotami mieszkaniowymi
  • Kultura osobista oraz kompetencje komunikacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy
  • Pracę w profesjonalnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy
  • Cykliczne szkolenia
  • Pomoc bardziej doświadczonych pracowników oraz kierownictwa firmy, na każdym etapie obsługi nieruchomości
Informacje o firmie
NORDHOME Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Pogórza, Kosakowa oraz Mechelinek. Działamy głównie w sektorze zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości.  Specjalizujemy się w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami przejmowanymi bezpośrednio od deweloperów.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Nordhome

k...@nordh... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Świętojańska 62/1

Profil pracodawcy

Osoby zainteresowane współpracą na stanowiskach:   zarządca nieruchomości administrator nieruchomości księgowa konserwator   Prosimy o przesyłanie aplikacji cv ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres ...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności