Administrator/Specjalista IT - Dział Informatyki i Telekomunikacji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: D1.110.21.2024

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Administrator/Specjalista IT -  Dział Informatyki i Telekomunikacji

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na badania profilaktyczne
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Administrowanie i monitorowanie infrastruktury IT
  • Konfiguracja i utrzymanie infrastruktury w środowisku wirtualnym VMwareE
  • Konfigurowanie i utrzymanie systemów operacyjnych Linux i Windows Serwer
  • Administrowanie usługami IT opartymi na platformie Microsoft (Active Directory, Certificate Authority, DNS, DHCP)
  • Monitorowanie środowiska bazodanowego Oracle i MS SQL Serwer
  • Administrowanie usługami chmurowymi Microsoft 365 (Office, Sharepoint, Teams)
  • Rozbudowa i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej
  • Konfigurowanie i monitorowanie urządzeń sieciowych LAN/WAN/FC oraz UTM
  • Kontrola poziomu bezpieczeństwa systemów i ochrony antywirusowej
  • Nadzór nad systemami backupu i odtwarzania danych
  • Uczestnictwo w zespole odpowiedzialnym za cyberbezpieczeństwo
  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury IT
  • Prowadzenie i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami serwerowymi Windows oraz Linux
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią informatyczną oraz konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Znajomość zarzadzania protokołami TCP/IP, HTTPS, SMTP, IMAP
  • Znajomość środowiska hybrydowego (Active Directory, Azure Active Directory)
  • Znajomość zarządzania środowiskiem wirtualnym opartym o platformę Vmware
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w zarządzaniu fizyczną infrastrukturą serwerową oraz sieciami SAN
  • Znajomość wybranych rozwiązań Microsoft (Active Directory, Certificate Authority, DNS, DHCP, Server)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, dyspozycyjność
  • Dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie w pracy i gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
Mile widziane:
  • wiedza z zakresu systemów informatycznych klasy ERP oraz HIS
  • znajomość protokołu HL7 i standardu DICOM
Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną przez przycisk Aplikuj w ogłoszeniu na stronie www Spółki.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.