Adwokat / Radca Prawny - Egzamin 2024

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Ogłoszenie o rekrutacji - Adwokat/Radca Prawny (Egzamin 2024)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński z siedzibą w Gdańsku poszukuje do współpracy Adwokata/Radcy Prawnego. Szczególnie zachęcamy do aplikowania prawników, którzy zdali egzamin zawodowy w 2024 roku, ale zapraszamy również adwokatów i radców prawnych z wcześniej nabytymi uprawnieniami.

Miejsce pracy: Gdańsk Młyniska (Budynek Dyrekcji Stoczni Gdańsk)

Zakres obowiązków:
  • Obsługa prawna Klientów Kancelarii, ze szczególnym uwzględnieniem spraw karnych, rodzinnych i spadkowych.
  • Reprezentowanie klientów przed sądami oraz udział w czynnościach postępowania przygotowawczego.
  • Przygotowywanie i opiniowanie umów.
  • Sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz analiz prawnych.
Wymagania:
  • Zdanie egzaminu adwokackiego/radcowskiego, preferowani kandydaci z 2024 roku, jednak rozważymy również aplikacje od osób z wcześniej nabytymi uprawnieniami.
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych, umów i opinii prawnych.
  • Terminowość i dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub ukraińskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej Kancelarii z dobrze ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Przydział zadań adekwatny do wiedzy i doświadczenia. Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie jest nieomylny, dlatego stawiamy na ciągłą naukę i wspieranie się nawzajem. Zapewniamy mentoring i możliwość zdobywania nowych umiejętności, aby każdy mógł rozwijać swoje zawodowe pasje i efektywnie wykorzystywać swoje mocne strony.
  • Możliwość pracy nad interesującymi i różnorodnymi sprawami. Nie jesteśmy fabryką pozwów frankowych. Zapewniamy możliwość czerpania satysfakcji z pracy, poprzez prowadzenie spraw mających realne znaczenie dla codziennego życia i biznesowych wyzwań naszych Klientów
  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi prawnych oraz wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniczne i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI) w codziennej pracy kancelarii, co pozwala na ucieczkę od rutynowych zadań prawnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: [ukryte]

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).