Adwokat/Radca Prawny ds. restrukturyzacji i upadłości

Firma
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Zdalna

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego, nie tylko doradzamy naszym klientom, ale także skutecznie rozwiązujemy ich sytuacje prawne.

Obszar naszego działania to m.in.:
  • Prawo karne,
  • Prawo Gospodarcze
  • Prawo cywilne,
  • Prawo handlowe,
  • Prawo rodzinne,
  • Prawo pracy,
  • Prawo upadłościowe,
  • Prawo restrukturyzacyjne,
  • Odszkodowania.

Więcej informacji na temat obszaru praktyki znajduje się na naszej stronie internetowej: https://prawo-gdansk.pl/

OBECNIE POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY:  Adwokata/Radcy Prawnego - specjalizującego się, w prawie restrukturyzacyjnym oraz prawie upadłościowym.

Współpraca między Kancelarią, a Adwokatem/ Radcą Prawnym opierać będzie się przede wszystkim na współdziałaniu na rzecz Klientów Kancelarii. Główny zakres współpracy będzie opierał się na prawie restrukturyzacyjnym oraz prawie upadłościowym. Dlatego też poszukujemy Adwokata/Radcy Prawnego specjalizującego się we wskazanych dziedzinach prawa.
Nasza kancelaria ceni wychodzenie naprzeciw potrzebie kontaktu Adwokata/Radcy Prawnego z Klientem czego ponad wszystko oczekujemy, we współpracy z Adwokatem/Radcą Prawnym specjalizującym się w prawie restrukturyzacyjnym oraz prawie upadłościowym.

Zakres zadań w ramach współpracy obejmuje:
•            aktywny kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami,
•            analiza spraw pod kątem przepisów prawnych,
•            sporządzanie wniosków do KRZ, sądów, opinii prawnych i innych,
•            uczestnictwo w rozprawach sądowych,
•            reprezentowanie klientów przed, sądami i innymi instytucjami,

Aplikację w ramach współpracy, prosimy przesyłać na adres [ukryte] w temacie wpisując „Adwokat” lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: [ukryte] , od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.