Ogłoszenie nieaktualne

Agent Celny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób z uprawnieniami Agenta Celnego. Do zadań Agenta(ki) należy przygotowanie i dokonywanie odpraw celnych towarów w imporcie, eksporcie, tranzycie jak też zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych oraz dokonywanie fizycznych kontroli ładunków i operacji w portach.

Wymagania:
Szukamy ciekawych i otwartych ludzi z doświadczeniem w samodzielnej pracy na stanowisku agenta celnego oraz dobrą znajomością przepisów celnych (procedura uproszczona, odroczony VAT). Szukamy osób ze znajomością języka angielskiego (ciekawostką byłby język rosyjski), prawem jazdy kat. B, którzy lubią pracę w zespole, są komunikatywni i weseli.

Oferujemy:
Zapewniamy dobre warunki pracy oraz narzędzia do jej wykonywania. Oferujemy pakiet medyczny, sportowy. Zatrudniamy na umowę o pracę. Dobre wyniki nagradzamy premiami.
Informacje o firmie
Net-Cargo to grupa ludzi specjalizująca się w spedycji morskiej, spedycji lądowej oraz obsłudze celnej ładunków.
Jesteśmy prężną i dynamicznie rozwijającą się firmą począwszy od 2005 roku. Tworzący Net-Cargo zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem spedytorskim oraz celnym, którzy cenią pracę poza korporacjami.
Posiadamy certyfikat AEO.
Po pracy interesujemy się jazdą na rowerze, sportem, żeglowaniem, podróżowaniem, kinem, teatrem, muzyką... o czym chętnie rozmawiamy w pracy.

Aktualizacja: 04.05.2023