Agent Celny

Ogłoszenie podstawowe

Agent Celny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: R99658

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowej renomie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Zadania na tym stanowisku, to między innymi:
  • kompletowanie dokumentów handlowych do celów odprawy celnej
  • przygotowanie zgłoszeń celnych
  • wysyłka zgłoszenia celnego i monitorowanie odprawy celnej
  • przygotowanie i legalizacja świadectw pochodzenia
  • kontrolowanie i rozliczanie w systemach celnych odpraw dokonanych w procedurze uproszczonej
  • rozliczanie faktur
  • raportowanie
  • przygotowanie wykazów należności
  • codzienne wsparcie Klienta
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługa celną przesyłek morskich
  • aktualne uprawnienia Agenta Celnego
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi, wewnętrznymi i członkami zespołu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na swobodną komunikację
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach od 07:00 – 19:00
Informacje o firmie

A.P. Moller - Maersk is an integrated container logistics company working to connect and simplify its customer's supply chains. As the global leader in shipping services, the company operates in 130 countries and employs roughly 100,000 people. With simple end-to-end offering of products and digital services, seamless customer engagement and a superior end-to-end delivery network, Maersk enables its customers to trade and grow by transporting goods anywhere - all over the world.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mlog Agencja Celna

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Kwiatkowskiego 60
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności