Agent Celny

Ogłoszenie podstawowe

Agent Celny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Miejsce pracy: Gdańsk / Gdynia
Wymagania:
– Wpis na listę agentów celnych
– Mile widziany ukończony kurs agenta celnego
– Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów
– Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości
– Mile widziana znajomość języka angielskiego
– Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
– Przygotowywanie dokumentacji celnej
– Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów
– Kontakt z służbami celnymi, granicznymi
– Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej
Oferujemy:
– Stabilne warunki zatrudnienia
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
– Otwarty zespół współpracowników
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na adres: p...@peko.pl Wyświetl e-mail

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Agencja Celna Peko

o...@peko.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk