Agent celny

Ogłoszenie podstawowe

Agent celny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • organizowanie odpraw celnych w przywozie i wywozie, między innymi w procedurze uproszczonej
  • reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
  • koordynowanie współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi
  • poszerzanie wiedzy w zakresie celnego prawa unijnego i krajowego
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • podejmowanie czynności wpływających na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekiwania:
  • wpis na listę Agentów Celnych oraz doświadczenie w tym zawodzie
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą celną
  • znajomość obsługi programu WinSAD
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • obsługa pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, dofinansowanie do karty sportowej, platforma do nauki języków obcych)
  • Pracowniczy Program Emerytalny
Informacje o firmie
DTAto grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. CertyfikatAEOpotwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.
Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami?Dołącz do nas!

Klauzula informacyjna dla osób kandydatów do pracy w DTA 1. Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest DTA Sp. z o.o., ul. Karmelkowa 29, Wrocław, jako organizator rekrutacji dla spółek Grupy DTA: DTA Sp. z o.o., DTA Broker Sp. z o.o., DTA Customs Service Sp. z o.o., DTA Logistic Sp. z o.o., DTA Investment Sp. z o.o. Sp. k. 2. Administrator ochrony danych Mogą się Państwo kontaktować z administratorem ochrony danych osobowych pod adresem: Administrator Ochrony Danych Osobowych w DTA, ul. Lipowa 1, 55-080 Smolec e-mail: rodo@dta.com.pl 3. Cel i podstawy przetwarzania Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy1będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda3na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Urząd Ochrony Danych Osobowych będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby) konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. 4. Odbiorcy danych osobowych Państwa dane osobowe mogą być przekazane spółkom grupy DTA, zlecającym proces rekrutacji (DTA Sp. z o.o., DTA Broker Sp. z o.o., DTA Customs Service Sp. z o.o., DTA Logistic Sp. z o.o., DTA Investment Sp. z o.o. Sp. k.) oraz podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi DTA zawarło umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu. 5. Okres przechowywania danych Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do 12 miesięcy. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 24 miesięcy. 6. Prawa osób, których dane dotyczą Mają Państwo prawo do: -dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; -sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; -ograniczenia przetwarzania danych osobowych; -usunięcia danych osobowych; -wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 193 Warszawa) 7. Informacja o wymogu podania danych Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. [1] ART. 221 USTAWY Z 26 CZERWCA 1974 R. KODEKS PRACY (DZ. U. 2019 POZ. 1040 ZE ZM.) (DALEJ: KP) ORAZ ROZPORZĄDZENIE MINISTRA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ Z DNIA 10 GRUDNIA 2018 R. W SPRAWIE DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ (DZ. U. 2018 POZ. 2369).; [2] ART. 221 § 1 PKT. 4 6 KP W ZWZ. Z ART. 6 UST. 1 LIT. B ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH) (DZ. URZ. UE L 119 Z 04.05.2016, STR. 1, Z PÓŹN. ZM.) (DALEJ: RODO). W PRZYPADKU DANYCH OKREŚLONYCH W ART. 221 § 1 PKT. 1 3 KP PODSTAWĄ JEST ART. 6 UST. 1 LIT. C RODO; [3] ART. 6 UST. 1 LIT A RODO; [4] ART. 6 UST. 1 LIT A RODO; [5] ART. 9 UST. 2 LIT. A RODO.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Monika

885636... Wyświetl numer
r...@dta.c... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
Uczniowska 33
SMS
Wyświetl numer