Ogłoszenie nieaktualne

Agent ds. Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu jako Agent Nieruchomości!

Szukamy pasjonatów nieruchomości, którzy chcą pomagać innym znaleźć idealne miejsce do życia.

Jeśli uwielbiasz pracować z ludźmi i jesteś gotowy na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:
  • Atrakcyjny i nielimitowany system prowizyjny wynagrodzeń
  • Patronat współpracujących na stałe z nami specjalistów (notariusz, prawnik, fotograf, doradca finansowy)
  • Pracę w wyjątkowej atmosferze biura oraz wsparcie doświadczonego Zespołu
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, np. z dziedziny prawa
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania:
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Zaangażowanie i empatia
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
  • Wykształcenie min. średnie

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie oraz prezentacje nieruchomości
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży/najmu nieruchomości
  • Monitorowanie rynku
  • Współpraca z podwykonawcami, doradcami, notariuszami

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, nie czekaj! Aplikuj już teraz, wysyłając swoje CV na adres e-mail: [ukryte] , w tytule wpisując "Agent ds. Nieruchomości"

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Stalko Nieruchomości Karolina Kaczmarek
z siedzibą w Gdyni przy ul. Partyzantów 39/102, adres e-mail: nikol@stalko.nieruchomosci.pl

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia
rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.

Aktualizacja: 12.03.2024