Ogłoszenie nieaktualne

Agent Nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Tyszkiewicz Nieruchomości to ponad 20 lat doświadczenia na rynku, ogromna liczba bezpiecznie przeprowadzonych transakcji, tysiące zadowolonych Klientów, ale przede wszystkim zgrana grupa fantastycznych ludzi. Razem tworzymy niezwyciężoną drużynę, działającą pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki z branży nieruchomości na Pomorzu.

Agent Nieruchomości - Gdańsk

Jakie zadania czekają Super Agenta?
  • obsługa klienta: spotkania, nawiązywanie współpracy, przygotowywanie ofert,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • prezentacja nieruchomości,
  • obsługa transakcji,
  • utrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy.
Co sprawia, że Agent jest Super?
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • zdrowa ambicja i radość ze spełniania postawionych sobie celów,
  • otwartość na współpracę i pomoc innym członkom zespołu,
  • prawo jazdy kat. B.
Nasz zespół oferuje:
  • pracę w czołowej pomorskiej firmie z branży nieruchomości
  • pełne szkolenie przygotowujące do misji w naszym zespole
  • dostęp do szerokiej bazy nabywców
  • wynagrodzenie podstawowe na etapie wdrożenia + wynagrodzenie prowizyjne,
  • możliwość wyboru własnej ścieżki rozwoju oraz zarobków na bardzo wysokim poziomie
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • cykliczne branżowe szkolenia
  • wsparcie marki o wyrobionej przez lata renomie oraz działu marketingu.
Złóż swoją aplikację już teraz!
Jesteś osobą ambitną, masz pasje lub posiadasz umiejętności, którymi chcesz nas zainteresować? - czekamy na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 29.05.2023