Ogłoszenie nieaktualne

Agent Nieruchomości

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 50000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Zakres obowiązków:
  • Pośrednictwo w transakcjach kupna/sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • Aktywne pozyskiwanie nieruchomości i budowanie bazy ofert przez zimne telefony
  • Tworzenie profesjonalnych ofert oraz aktywna promocja ogłoszeń
  • Prezentacja nieruchomości
  • Budowanie trwałych, partnerskich relacji z klientami biura
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów przy transakcjach
  • Współpraca z zespołem eksperckim (akty notarialne, pozyskiwanie kredytów, finansowanie zakupu, fotografia i wideofilmowanie, home staging)

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy doradcy ds. Nieruchomości nie jest obowiązkowe, ale jest mile widziane
  • Konsekwencja i motywacja w wykonywaniu “zimnych telefonów”
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów - profesjonalne i kulturalne usposobienie
  • Prawo jazdy kategorii B oraz samochód
  • Obsługa oprogramowania biurowego (pakiet biurowy MS Office lub jego odpowiednik Google)
  • Mile widziana znajomość języków obcych (j. angielski)
  • Motywacja do nauki i rozwoju
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Budowanie wizerunku marki dzięki wysokiej kulturze osobistej

Co oferujemy?
  1. Pracę w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
  2. Przeszkolenie na stanowisku pracy prowadzone przez doświadczoną licencjonowaną pośredniczkę nieruchomości
  3. Wsparcie mentoringowo-coachingowe
  4. Kompleksowe wdrożenie do pracy doradcy ds. nieruchomości
  5. Pakiet szkoleń z Gildii Trenerskiej w obszarze pracy jako pośrednik w obrocie nieruchomościami
  6. Elastyczny czas pracy - połączenie pracy zdalnej wraz z pracą w terenie

Wyslij swoje CV na adres: magdalena(małpa)niezapominajka-biuro.pl
Informacje o firmie
O nas
Jesteśmy kameralnym biurem nieruchomości, dzięki czemu otaczamy klientów kompleksową opieką podczas kupna oraz sprzedaży.
Co jest dla nas naprawdę ważne?
Zobacz, czy jest nam po drodze ze sobą.

Partnerstwo
Nie unikamy trudnych tematów, ponieważ wierzymy, że kluczowe decyzje powinny być podejmowane w oparciu o fakty. Łączy nas wspólny cel, a wzajemny szacunek jest fundamentem udanych relacji z klientami.

Personalizacja
Potrzeby naszych klientów są priorytetem. Nie ma tu przestrzeni na schematyczność. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kreatywność i nieszablonowość, dzięki którym lepiej i skuteczniej realizujemy cele.

Bezpieczeństwo
Starannie weryfikujemy stan nieruchomości, aby klienci czuli się pewnie na każdym etapie współpracy Stawiamy na sprawdzone procesy, dzięki którym dopinamy nawet najbardziej wymagające transakcje.

Edukacja
Szerzymy wiedzę o dobrych praktykach w branży. Dbamy o to, by nasi klienci zyskiwali większą świadomość swoich możliwości. Dzięki temu współpraca przynosi obu stronom wymierne korzyści.

Aktualizacja: 23.11.2023