Agent Nieruchomości - Oliwskie Biuro Nieruchomości - Atelie

Ogłoszenie premium
Gdańsk Oliwa
Stary Rynek Oliwski 21
Agent Nieruchomości - Oliwskie Biuro Nieruchomości - Atelie Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 35000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Zostań Agentem Nieruchomości w miejscu, gdzie stawiamy na wynik, zaangażowanie i cenimy pracę zespołową!

Lokalizacja: Stary Rynek Oliwski, Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Kontrakt B2B

Zostań Agentem Nieruchomości w miejscu, gdzie stawiamy na wynik, zaangażowanie i cenimy pracę zespołową! Rekrutujemy do naszego nowego salonu w urokliwym sąsiedztwie Parku Oliwskiego.

Oliwskie Biuro Nieruchomości "Atelie" ma zaszczyt zaprosić Cię do aplikowania do naszego Zespołu. Poszukujemy energicznych i ambitnych osób, które chcą rozwinąć swoją karierę jako Agent Nieruchomości.

Czy rola Agenta Nieruchomości, jakiego szukamy, jest właśnie dla Ciebie?

- SPRAWDŹ:

* Jeżeli od dziecka mówili o Tobie, że „na miejscu nie usiedzi!”, stopnie w szkole były bardzo dobre ale ocena z zachowania zawsze osłabiała Ci średnią

* Studia zleciały Ci bardzo szybko, ale nie dlatego, że wywalili Cię po pierwszym semestrze – po prostu z jednej strony nauka, z drugiej praca – sporo się działo.

* Inni uważają Cię za osobę inteligentną, szczerą i taktowną – nie tylko Mama.

* Jak coś robisz musisz skończyć w terminie – inaczej łapiesz „stresa”

* Jak każdemu zdarzają Ci się słabsze dni, ale dołowanie się, melancholia i płakanie w poduszkę (zwłaszcza dwa razy z tego samego powodu) to zdecydowanie nie ty!

* Odpoczywasz i relaksujesz się najczęściej „na zewnątrz”, w gronie znajomych, przyjaciół i lubisz poznawać nowych ludzi. Mówią o Tobie, że „On/a z każdym się dogada”

* Możesz pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami – w czymkolwiek – po prostu zwykle osiągasz. Jeśli zdarzało Ci się przegrać, motywowało Cię to do zwiększonego wysiłku.

* Szanujesz zdanie innych ludzi, ale nie przejmujesz się krzywdzącymi ocenami osób, które nie są Ci bliskie i nie znają Cię dobrze.

Jeżeli odnajdujesz się w większości powyższych, to czas spotkać się z nami, bo jesteśmy podobni!

Uwaga:
* Jeżeli jesteś lub byłeś do niedawna agentem nieruchomości – a chciałbyś poznać nową jakość środowiska pracy - zapraszamy!
* Jeżeli poczułeś przypływ adrenaliny na myśl o wyzwaniu – czekamy na Ciebie.
Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Zapewnimy kompleksowe szkolenie i wsparcie, które skutecznie przygotuje Cię do samodzielnego działania w branży.

Program Wprowadzający:

* Program wdrożeniowy, oparty głównie o praktykę – zakończony TRANSAKCJĄ, dzięki któremu realnie wykształcisz umiejętności pozwalające Ci regularnie zarabiać.
* Twój Personalny Team Wsparcia – czyli dedykowany mentor/trener – dzięki któremu rozwiniesz posiadane umiejętności, co pozwoli Ci zarabiać nie tylko regularnie ale także ponadprzeciętnie
* Nauka od podstaw wszystkich aspektów pracy agenta nieruchomości.

Zakres obowiązków:
* Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
* Doradztwo i obsługa klientów w zakresie transakcji nieruchomościowych.
* Prezentowanie ofert i negocjowanie warunków.

Wymagania:
* Dostępność minimum 8-10h dziennie w okresie wdrożenia do zarabiania.
* Gotowość do nauki i doświadczania
* Dobra prezencja
* MS Office
* Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
* Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń
* Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy dla osób z potencjałem menedżerskim
* Możliwość otrzymania samochodu służbowego
* Narzędzia pracy (telefon, laptop).
* Wsparcie zespołu który jest przyjazny ale wiele od siebie wymaga.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z krótką wiadomością od siebie.

Czekamy na Ciebie!

Informacje o firmie
www.atelie.pl

Aktualizacja: 25.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Łukasz

736676... Wyświetl numer
b...@ateli... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer