Analityk Danych - Specjalista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • projektowanie, rozwój, utrzymanie i administracja hurtowni danych w modelu zgodnym z DevSecOps,
  • rozwój kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji i utrzymanie systemu zarządzania danymi zawierającym narzędzia do: anonimizacji, transformacji, ekstrakcji, czyszczenia, przetwarzania, formatowania i dostarczania danych klinicznych,
  • tworzenie skryptów w wybranej platformie chmurowej oraz w języku Python i R,
  • budowa modeli AI i uczenie tych modeli,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej obsługiwanych rozwiązań informatycznych,
  • analiza i rozwiązywanie problemów, dzielenie się posiadaną wiedzą,
  • testowanie i dobór narzędzi informatycznych, wspomagających pozyskanie, przetwarzanie i analizę danych klinicznych zgodnie z modelem DevSecOps,
  • bezpośrednie wsparcie badaczy w zakresie technicznym pozyskiwania danych, klinicznych oraz przygotowania kodu źródłowego dla obróbki i analiz danych klinicznych.
 Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w projektach realizowanych w metodyce agile, najchętniej AgilePM (DSDM),
  • umiejętność identyfikowania i zarządzania ryzykami oraz podatnościami, a także podejmowania działań w celu ich minimalizacji,
  • umiejętność analizowania i interpretowania danych, rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji na podstawie dostępnych danych,
  • znajomość co najmniej jednego z języków programowania: Python, Java, PHP, C++,
  • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w projektach integracyjnych z systemami klasy HIS (Hospital Information System),
  • otwartość na pracę w interdyscyplinarnym zespole projektowym i deweloperskim,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań i pracy pod presją czasu,
  • umiejętność budowania relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi oraz IT,
  • otwartość na ciągłe doskonalenie kompetencji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Dodatkowymi atutami będzie:
  • znajomość zagadnień Medycyny Cyfrowej,
  • wiedza dotycząca analizy danych w chmurze obliczeniowej,
  • wykształcenie z zakresu IT, innowacji i wdrożeń technologii medycznych lub inne pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej,
  • znajomość procedur, zasad i technologii chroniących środowiska oparte na chmurze,
  • znajomość automatyzacji procesów rozwoju oprogramowania w modelu DevSecOps lub DevOps.

Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) – pierwsza umowa zostanie zawarta na czas określony. Możliwość przedłużenia umowy.
  • praca stacjonarna w siedzibie UCK w Gdańsku
benefity pracownicze takie jak:
  • dodatek za wysługę lat,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji w terminie do 16.05.2024 r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Aktualizacja: 08.05.2024