Analityk Internetowy / Analityczka Internetowa / Web Analyst

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Looker Studio, Search Console oraz doświadczenie w realizacji projektów analitycznych wykorzystujących te narzędzia,
  • dobra znajomość GA4,
  • znajomość SQL lub R/Python,
  • doświadczenie w pracy z Google BigQuery,
  • umiejętność analizy danych z testów A/B,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,
  • wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne (w tym prezentacyjne),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność, duża chęć do nauki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w Databricks,
  • znajomość Power BI,
  • doświadczenie w utrzymaniu i rozwoju złożonych konfiguracji GTM w serwisach o dużym natężeniu ruchu.

Twoje zadania:

  • rozwój konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Manager,
  • wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager,
  • rekomendowanie działań biznesowych na podstawie danych,
  • wdrażanie narzędzi analitycznych,
  • konfiguracja raportów na potrzeby działów sklepu internetowego gemini.pl (web, aplikacja),
  • przeprowadzanie analiz na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, rozwój produktów,
  • udział w projektach rozwojowych sklepu,
  • udział w pracach działu sprzedaży, działu marketingu, rozwoju produktu,
  • komunikację z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,
  • monitoring ruchu w sklepach internetowych oraz aplikacji,
  • analiza dużych zbiorów danych z naszej hurtowni danych.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • obecność trenera wewnętrznego,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Aktualizacja: 19.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Gemini Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl