Ogłoszenie nieaktualne

Animator

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

CZEŚĆ!

Chcesz pracować w największym w Polsce Rodzinnym Centrum Rozrywki pod dachem!? ZAPRASZAMY DO NAS!

Poszukujemy osoby na stanowisko ANIMATOR

Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci (urodziny, zajęcia na koloniach i obozach, itp.) oraz znajomość gier i zabaw dla najmłodszych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • dynamizm w działaniu oraz kreatywność,
  • pogodne usposobienie i komunikatywność,
  • umiejętność działania pod presją i w stresujących warunkach,
  • wykształcenie pedagogiczne mile widziane,
  • mile widziani również Panowie!,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.,
Obowiązki:
  • kompleksowe prowadzenie przyjęć urodzinowych,
  • obsługa klienta,
  • przygotowanie i prowadzenie imprez tematycznych, eventów.
        ...czyli jednym słowem animacja czasu wolnego dzieci i dorosłych! :)

Jeśli jesteś osobą lubiąca wyzwania, stawiasz sobie wysokie wymagania, zarażasz uśmiechem i lubisz pracę w młodym, bardzo kreatywnym środowisku, a do tego nie masz problemu z tym, żeby pracować w tygodniu oraz w weekend w systemie zmianowym, to pisz do nas bo to stanowisko jest dla Ciebie.

Informacje o firmie
Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World - lider w branży FEC (Family Entertainment Center) w Polsce. To największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki pod dachem. Nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Centrum powstało z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych oraz rodzinnym spędzaniu czasu, dlatego wszystkie atrakcje są tak zaprojektowane, aby dorośli mogli korzystać z nich razem z dziećmi. Loopy's World posiada własną restaurację, przygotowującą i serwującą pyszne, świeże i zdrowe dania.

Aktualizacja: 28.11.2023