Aplikant adwokacki I lub II roku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kto: adw. Weronika Rymer-Banaś prowadząca kancelarię adwokacką z siedzibą w Gdańsku - kancelaria specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży budowlanej

zatrudni:

Kogo: aplikanta adwokackiego I roku lub II roku posiadającego doświadczenie zawodowe,

Gdzie: Gdańsk, ul. Irysowa 3/1, praca w biurze kancelarii,

Zakres obowiązków: zastępowanie adwokata przed Sądami i organami, zapoznawanie się z aktami sprawy, przygotowanie i redagowanie pism procesowych i pozaprocesowych, analiza umów budowlanych, wyszukiwanie orzecznictwa, bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii, obsługa połączeń telefonicznych - kontakt z sądami, urzędami oraz klientami, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, prowadzenie kalendarza terminów, obsługa spotkań w siedzibie kancelarii, dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów, archiwizacja dokumentów.

Wynagrodzenie: do ustalenia po przeprowadzonej rozmowie z kandydatem,

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie,

Wymiar czasu pracy: cały etat,

Oferujemy: pracę w przyjaznej atmosferze, work-life balance, możliwość objęcia patronatem, możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego i specjalizacji,

Mile widziane: wcześniejsze doświadczenie w pracy w kancelarii specjalizującej się w obsłudze kontraktów budowlanych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z zgodą na przetwarzanie danych dla procesu rekrutacji) na adres mailowy:  [ukryte]