Aplikant adwokacki/aplikant radcowski I lub II roku

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wesołek specjalizująca się w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych zatrudni :
  • Aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego I-go lub II roku
Miejsce wykonywania pracy: Pruszcz Gdański ul. Chopina
Obowiązki:
- sporządzanie pism, umów, analiza orzecznictwa;
- bezpośredni kontakt z sądami i innymi organami, klientami kancelarii
- występowanie przed sądami i organami
- obsługa prawna przedsiębiorców
Wymagania:
- umiejętność analizy przepisów prawa
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- odpowiedzialność, terminowość, sumienność.
Oferujemy:
- przygotowanie do wykonywania zawodu adwokata (aplikanci kancelarii zdają egzamin adwokacki z bardzo dobrymi wynikami)
- możliwość objęcia patronatem;
- dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy z kancelarią jako adwokat/radca prawny
- bieżące wsparcie merytoryczne adwokatów kancelarii;
- elastyczna forma zatrudnienia
- praca minimum 4/5 etatu
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e- mail: [ukryte]