Ogłoszenie nieaktualne

Aplikant radcowski

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aval Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. zatrudni aplikanta/aplikantkę I, II lub III roku.
Główne obowiązki:
  • Pisanie projektów pism procesowych,
  • Zastępstwo procesowe,
  • Czynności administracyjne,
  • Kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami.
Oczekiwania:
  • Aplikant I, II lub III roku,
  • Doświadczenie w pracy w Kancelarii (pisanie pism procesowych, zastępstwo procesowe),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Sumienność i dokładność,
  • Samodzielność,
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • objęcie patronatem,
  • zdobycie cennego doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email: [ukryte] z dopiskiem Aplikant w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Aktualizacja: 27.02.2024