Aplikator folii PPF

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli jesteś entuzjastą motoryzacji, posiadasz doświadczenie w detailingu oraz oklejaniu aut folią PPF, masz zapał i motywację do pracy to nasz zespół czeka właśnie na Ciebie.
Szukamy kogoś, kto chce poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie wrappingu, doszkalać się, a także jest dociekliwym i dokładnym estetą, któremu nie umknie najmniejszy włosek pod zaaplikowaną folią podczas procesu jej nakładania.
Poznasz ciekawe grono detailingowe oraz wrapperskie, doszkolisz swe umiejętności do poziomu master, będziesz miał okazję poznać najnowsze modele aut klasy premium prosto z salonu.
Nasza praca jest dla nas czymś więcej, to spełnienie pasji, która każdy z członków zespołu posiada więc czas płynie u nas przyjemnie i dosyć szybko. Mamy wypracowaną bardzo dobrą renomę, a ilość zleceń jest ogromna, stąd decyzja o powiększeniu zespołu.
Co będziesz u nas robić?
Oto Twoje obowiązki:
  • Przeprowadzanie zabiegów detailingowych, takich jak mycie, polerowanie, woskowanie i zabezpieczanie powierzchni pojazdów.
  • Przywracanie blasku lakieru i usuwanie wszelkich śladów zanieczyszczeń.
  • Czyszczenie wnętrz samochodów, w tym tapicerki, deski rozdzielczej, dywaników i okien.
  • Doświadczenia w aplikowaniu folii PPF oraz folii do zmiany koloru na pojazdach.
  • Wycinanie i dopasowanie folii, aby idealnie przylegała do kształtu powierzchni.
  • Precyzyjne nakładanie folii na karoserię.
Czego wymagamy?
  • Doświadczenia w aplikowaniu folii, w tym w oklejaniu aut
  • Precyzja i dokładność w pracy, szczególnie przy oklejaniu detali oraz skomplikowanych powierzchni auta
  • Znajomość różnych rodzajów folii i zdolności dostosowywania technik aplikacji odpowiednio do ich właściwości
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole
  • Zdolności manualne i wyczucie estetyki, umożliwiające poprawne i estetyczne oklejanie auta folią
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność słuchania, aby zrozumieć dokładne wymagania klienta
  • Zaangażowanie w doskonalenie umiejętności i śledzenie nowych trendów w dziedzinie aplikacji folii
  • Certyfikaty dotyczące aplikowania folii będą dodatkowym atutem
Jeśli czujesz, że spełniasz nasze wymagania, jesteś gotowy realizować swoją pasję i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twój kontakt lub CV.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

NOWAKOWSKI STUDIO - Karol Nowakowski

888777... Wyświetl numer
f...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdansk
SMS
Wyświetl numer