Architekt Projektowy i Designer

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Architekci.tech poszukuje kreatywnego i doświadczonego architekta projektowego i designera, który dołączy do naszego zespołu w dynamicznym środowisku projektowym.
Stanowisko: Architekt Projektowy i Designer
Lokalizacja: Sopot
Obowiązki:
  1. Projektowanie i opracowywanie koncepcji architektonicznych dla różnorodnych projektów, w tym budynków mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej.
  2. Przygotowywanie szczegółowych planów i rysunków technicznych zgodnie z wymaganiami klienta oraz przepisami budowlanymi.
  3. Tworzenie wizualizacji i modeli 3D, aby zaprezentować projekty klientom i zespołowi projektowemu.
  4. Współpraca z różnymi dziedzinami projektowymi, takimi jak inżynierowie budowlani, elektrycy i projektanci wnętrz, w celu zapewnienia integralności projektu.
  5. Prowadzenie analiz rynkowych i trendów w architekturze i designie, aby zapewnić innowacyjne podejście do projektów.
Wymagania:
  1. Wykształcenie wyższe z zakresu architektury lub pokrewnych dziedzin.
  2. Doświadczenie zawodowe w projektowaniu architektonicznym, preferowana znajomość pracy w biurze architektonicznym.
  3. Znajomość oprogramowania do projektowania, w tym AutoCAD, Revit, SketchUp, Adobe Creative Suite itp.
  4. Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  5. Kreatywność, pasja do architektury i designu oraz zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów.
Oferujemy:
  1. Pracę w dynamicznym i inspirującym środowisku projektowym.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ambitnych projektów.
  3. Konkurencyjne wynagrodzenie.
  4. Elastyczny czas pracy i przyjazną atmosferę w pracy.
Jeśli jesteś pasjonatem architektury i designu, posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: i...@archi... Wyświetl e-mail