Area Sales Manager (zautomatyzowane rozwiązania do obróbki plastycznej blach)

Ogłoszenie mini
Trójmiasto Area Sales Manager (zautomatyzowane rozwiązania do obróbki plastycznej blach)
obserwuj

Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży projektowej do Klientów z obszaru plastycznej obróbki blach. Mile widziane doświadczenie w oferowaniu rozwiązań zautomatyzowanych.
  • Doświadczenie w sprzedaży wykrawarek CNC, pras krawędziowych, obrabiarek CNC do metalu, linii zrobotyzowanych lub pokrewnych.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim, umożliwiająca rozmowy na spotkaniach w ramach europejskich struktur sprzedaży oraz szkolenia techniczne.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami i prowadzenia sprzedaży w oparciu o dobór rozwiązań, realnie optymalizujących produkcję.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych w powierzonym obszarze.

Obszar działania: województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, lubuskie Zakres obowiązków:

  • Rozwój współpracy z obecnymi Klientami w obszarze Polski Centralnej i Północno Wschodniej (Optymalnym miejsce zamieszkania są rejony Poznania, Trójmiasta lub Bydgoszczy).
  • Poszukiwanie nowych Klientów z sektora wycinania blach (firmy wykorzystujące w swoim parku maszynowym wykrawarki CNC, prasy krawędziowe oraz całe, zautomatyzowane linie do obróbki plastycznej blach).
  • Dobór odpowiednich technologii, optymalizujących proces produkcji u Klienta.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Udział w targach branżowych, wizytach referencyjnych oraz szkoleniach zagranicznych.
  • Realizowanie założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim (na spotkaniach w ramach grupy).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, adekwatne do stawianych wymagań, składające się z podstawy wynagrodzenia oraz prowizji od sprzedaży.
  • Samochód służbowy klasy premium.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop, dostęp do bazy Klientów.
  • Pracę u międzynarodowego, renomowanego producenta.

Aktualizacja: 28.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TBS Consulting

Lokalizacja

Adres
Trójmiasto

Ogłoszenie z portalu

praca.pl