Asystent / Asystentka działu sprzedaży i marketingu

Ogłoszenie podstawowe
Reda Asystent / Asystentka działu sprzedaży i marketingu Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Wspieranie działu sprzedaży i marketingu w codziennych działaniach
  • Kontakt telefoniczny z nowymi oraz obecnymi kontrahentami
  • Aktualizacja i zarządzanie bazą danych kontrahentów
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Opieka nad panelem b2b
Wymagania:
  • Język angielski - komunikatywny w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel, Word)
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów handlowych
  • Chęci do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Subiekt GT
Oferujemy m.in.:
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Brak dress code'u
  • Kawa / herbata
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Klimatyzowana przestrzeń biurowa
  • Przyjazną atmosferę pracy
Informacje o firmie
Od 2015 roku specjalizujemy się w dystrybucji art. spożywczych, głównie słodyczy czekoladowych do sklepów spożywczych, sklepów internetowych i hurtowni.

Sprowadzamy towary zarówno popularnych na całym świecie marek, jak i nieznanych dotąd w Polsce zachodnich producentów.

Aktualizacja: 20.08.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Ordeca Sp. z o.o.

p...@ordec... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Reda