Asystent/ asystentka - pracownik biurowy

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

O nas
Jesteśmy na rynku spożywczym od 2018 roku. Produkujemy i dystrybuujemy produkty orzechowe, waniliowe, owoce liofilizowane oraz produkty sypkie. Na miejscu wypalamy i dystrybuujemy również kawę. Obsługujemy Klientów B2B oraz B2C zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa biura
  • Koordynacja dokumentacji firmowej
  • Wsparcie w realizacji projektów firmowych
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych
  • Wsparcie w organizacji i koordynacji targów
  • Obsługa firmowej platformy sprzedażowej
  • Koordynacja procesu zakupów biurowych
  • Wsparcie działu produkcyjnego i magazynowego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, Excel
  • Chęć do pracy, sumienność, skrupulatność, punktualność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Orientacja na sprawność działania i terminowość
  • Umiejętność pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Nexo oraz Baselinker
To oferujemy:
  • Wsparcie w procesie adaptacji
  • Stabilne zatrudnienie w małym zespole
  • Stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Dodatkowe benefity:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).