Asystent/ Asystentka Projektanta Konstrukcji/ Projektant Konstrukcji

Ogłoszenie podstawowe
Sopot
Armii Krajowej 116/20
Asystent/ Asystentka Projektanta Konstrukcji/ Projektant Konstrukcji Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wielobranżowa pracownia projektowa z Sopotu - Roark Studio poszukuje pracowników do działu projektowania konstrukcji.

Obowiązki
  • współpraca z uprawnionymi konstruktorami prowadzącymi zespół
  • współpraca w wielobranżowym zespole projektowym
  • rysowanie zbrojenia
  • modelowanie konstrukcji

Kwalifikacje
  • wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Lądowa/Budownictwo)
  • znajomość programów do kreślenia z rodziny CAD
  • mile widziana znajomość programu Robot
  • mile widziana znajomość programu Revit
Informacje o firmie
Roark Studio to pracownia wielobranżowa z siedzibą w Sopocie. Obecnie zespół składa się z 39 osób. Specjalizujemy się w projektach mieszkaniowych z rynku premium, projektach usługowych oraz rewitalizacjach.
www.roarkstudio.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROARK Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Aktualizacja: 27.06.2024