Asystent/ Asystentka w dziale Kadr

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 dni temu

W związku z rozwojem międzynarodowej firmy Baltec Marine działającej w branży stoczniowej poszukujemy do oddziału w Gdańsku - kandydata na stanowisko Asystent/ Asystentka w dziale Kadr

Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada dobrą znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office;
  • Jest samodzielna w działaniu;
  • Cechuje się dobrą organizacją pracy, umiejętnością planowania oraz ustalania priorytetów;
  • Będzie dyspozycyjna 40h/tygodniowo;

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu Kadr w bieżących pracach;
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą;
  • Przygotowywanie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów;
  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego;
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przygotowywanie przesyłek kurierskich;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz;
  • Umowę zlecenie na 3 miesiące;
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Dogodną lokalizację biura w budynku ‘Tryton Business House’;

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63173158
  • Data wyróżnienia: 17 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 881
  • Wyświetleń na liście: 3 038