Asystent/ Asystentka w dziale sprzedaży firmy spedycyjnej

Nie znaleziono ogłoszenia 65681625

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Perfekcyjną atmosferę
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym i zgranym zespole z sukcesami w branży
  • Pakiet medyczny
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i podejmowanie decyzji
  • Umiejętność obsługi programów biurowych (np. Microsoft Office)
  • Skuteczność w realizacji celów sprzedażowych
  • Organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju w dziedzinie handlu
  • Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku handlowym
  • Zorientowanie na osiąganie wyników i dbałość o relacje z klientami
Zakres obowiązków
  • Praca w firmie zajmującej się lądowym transportem kontenerów morskich
  • Wspieranie działu handlowego w realizacji celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów handlowych
  • Obsługa klientów poprzez udzielanie informacji o produktach i usługach
  • Realizacja zamówień klientów oraz monitorowanie ich dostaw
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania procesu sprzedaży
  • Prowadzenie analiz rynkowych i przygotowywanie raportów z działalności handlowej
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w celu pozyskiwania nowych kontrahentów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Organizacja spotkań handlowych oraz prezentacji ofert firmowych
Informacje o firmie
Firma Pulsar Logistics sp. z o.o. to firma zajmująca się lądowym transportem kontenerów morskich z siedzibą w Gdyni. Firma powstała w z myślą o dostarczaniu wydajnych i szybkich usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych dla przewożonych towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Specjalizujemy się w transporcie kontenerowym 20DC, 40DC, 40HC, 45HCPW, 20RF, 40HCRF, 45HCRF.

Jako firma spedycyjna oferujemy także szeroki zakres usług z sektora spedycji i logistyki.

Aktualizacja: 29.02.2024