Asystent biura

Deweloper: Klassika
Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przymorze
Lęborska 3B
Asystent biura Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent

Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko Asystenta Biura w naszym zespole.

Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości, projektowaniem wnętrz, budynków  mieszkaniowych i użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Przygotowywanie, redagowanie i archiwizacja dokumentów biurowych.
  • Obsługa telefonów i maili, ogłoszeń na serwisach.
  • Przyjmowanie gości.
  • Dbanie o stan porządku oraz wyposażenie biura(utrzymywanie porządku na Front Office- Recepcja, Strefa Konferencyjna).
  • Współpraca z innymi pracownikami w zakresie administracyjnym.
  • Wykonywanie płatności cyklicznych.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji.
  • Koordynacja spotkań zarządu oraz przygotowywanie protokołów ze spotkań.
  • Zapewnienie aktualnych dokumentów Spółki (np. zaświadczenia z: ZUS, US, KRK, KRS).
  • Organizacja kalendarza Członków Zarządu, podróży służbowych, spotkań i wizyt gości oraz rezerwacja niezbędnych zasobów na spotkania.
  • Tworzenie budżetu zakupów administracyjnych i dokonywanie zakupów.
  • Bieżące kontakty z najemcami i klientami (Przygotowywanie faktur sprzedażowych, przekazywanie faktur kosztowych do firmy księgowej, windykacja, obsługa, itp.).
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Oczekiwania:
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, ustalania priorytetów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze.
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim w zakresie tworzenia pism, wniosków, prowadzenia korespondencji biurowej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Umiejętność przygotowania prezentacji, raportów i analiz.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji i nastawienia na współpracę w zespole.
  • Umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów działania.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Pozytywne podejście do pracy.
Umowa o pracę lub B2B, 3 miesięczny okres próbny.

Jesteśmy na etapie zmiany lokalizacji biura - masz szansę dołączyć do nas już w nowym miejscu(Przymorze, Oliwa).
Wprowadzimy Cię we wszystkie obowiązki - szukamy osoby, która tak jak my będzie przychodziła do pracy z uśmiechem i będzie chciała wspólnie się rozwijać.

Aktualizacja: 03.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Klassika

b...@klass... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Lęborska 3B
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności