Asystent Doradcy Klienta

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent

Oczekiwania:

  • status studenta,
  • pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,
  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym salonie mody męskiej dla marki segmentu premium,
  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • uczestnictwo w szkoleniach i Akademii Lancerto,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • realny wpływ na zmiany w spółce – każda uwaga jest dla nas cenna,
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto za godzinę,

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,
  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,
  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie,

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

G8 S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, CH Designer Outlet

Ogłoszenie z portalu

praca.pl