Asystent ds. badań kosmetyków (Asystent laboratoryjny)

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 3200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie próbek do badań, dbanie o porządek w laboratorium i magazynie próbek
  • wykonywanie badań fizykochemicznych, dermatologicznych, aplikacyjnych, aparaturowych pod nadzorem przełożonego
  • przygotowywanie dokumentacji do badań
  • przygotowywanie próbek do badań kosmetycznych
  • praca ze sprzętem pomiarowym
  • przygotowywanie raportów z badań pod nadzorem przełożonego
  • specjalistyczne analizy z użyciem specjalistycznej aparatury
  • praca z ochotnikiem
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki: kosmetolog, technik usług kosmetycznych, medyczne)
  • wiedza na temat budowy skóry, włosów, paznokci oraz znajomość technik badań kosmetyków – mile widziana
  • znajomość narzędzi pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego średniozaawansowana
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • praca w systemie zmianowym z zakresie godzinowym 06:00-18 :00 (6:00-14:00 lub 7:00 – 15:00 lub 8-16:00 lub 9:00-17:00 lub 10:00-18:00)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
umowę o pracę lub umowę zlecenie
pracę w prężnie rozwijającej się firmie i miłej atmosferze
możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
pakiet socjalny
premie semestralne
Jeśli chciałabyś/chciałbyś u nas pracować to wyślij Nam swoje CV: [ukryte] (tytuł: ASYSTENT)
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.