Asystent ds. najmu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością,
Kurierzy / Dostawcy,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jeżeli:
  • jesteś osobą skrupulatną i dokładną
  • uwielbiasz jazdę autem i pracę w ruchu
  • nie lubisz nudy, a ciągłe siedzenie za biurkiem nie wywołuje u Ciebie entuzjazmu
  • cenisz sobie współpracę i dobrą atmosferę w zespole
  • jesteś wytrwały i nie lubisz zostawiać po sobie niezakończonych zadań
  • jesteś elastyczny i łatwo się z Tobą dogadać (również po angielsku)
a dodatkowo…
  • lubisz ludzi i jesteś osobą otwartą i przyjazną
to praca dla Ciebie! :)

Jakie warunki musisz spełniać, żeby do nas dołączyć?
  • musisz mieć status studenta i mieć max 26 lat
  • musisz mieć czynne prawo jazdy kat. B i nie bać się jeździć autem po mieście ;)
  • musisz sprawnie posługiwać się zarówno językiem polskim, jak i angielskim
  • musisz mieć rok doświadczenia w pracy związnej z obsługą klienta.
Zadania na tym stanowisku:
  • Wykonywanie kontroli wynajmowanych mieszkań wg wytycznych;
  • spisywanie stanów liczników w mieszkaniach;
  • odbiory wynajmowanych pokoi kończących okres najmu;
  • obsługa najemców w drobnych sprawach;
  • prezentacje pokoi na wynajem;
  • dorabianie + sprawdzenie kluczy;
  • Inne czynności asystenckie związane z mieszkaniami na wynajem.
Co zyskujesz dołączając do MOZO?
  • Solidne wdrożenie do pracy, oraz wsparcie merytoryczne od całego zespołu,
  • sprzęt do pracy - laptop, telefon - również do użytku prywatnego.
  • 30 zł za godzinę na rękę (przy umowie zlecenie dla studentów)
  • służbowe auto (lub zwrot kosztów, jeżeli chcesz wykorzystać swoje)
Informacje o firmie
Parę słów o nas
MOZO powstało po to, by wynajmowane nieruchomości mogły generować stabilny i bezproblemowy zysk dla właściciela, przy jednoczesnym odciążeniu go ze wszelkich obowiązków z tym związanych.

Dlaczego to jest ważne?
Bardzo mocno wierzymy w to, że jednym z najlepszych sposobów na lokowanie oszczędności jest zakup nieruchomości na wynajem. Obsługa najmu wiąże się jednak z potrzebą poświęcania dużej ilości czasu oraz nierzadko - wielu nerwów.
W Mozo wszystkie problemy bierzemy na siebie, aby nasi klienci mogli spać spokojnie oraz aby mogli skupiać się na tym co jest dla nich naprawdę ważne.
Mamy nadzieję, że dołączając do naszego zespołu podzielisz naszą pasję i zechcesz tworzyć razem z nami zgrany zespół.

Aktualizacja: 10.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mozo Zarządzanie Najmem

603127... Wyświetl numer
r...@mozo.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Władysława Pniewskiego 2/1
SMS
Wyświetl numer