Asystent ds. obsługi wynajmu krótkoterminowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Hotelarstwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Downtown Apartments to firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta i okolic.

Do naszego zespołu poszukujemy osób nastawionych na współtworzenie marki firmy  oferującej wysokiej jakości usługi - stanowisko Asystenta ds. obsługi wynajmu krótkoterminowego

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości
  • odbieranie telefonów i  przyjmowanie rezerwacji oraz załatwianie wszelkich zapytań ze strony gości
  • tworzenie ofert
  • wyszukiwanie i rozpoznawanie potrzeb gości w celu ich jak najlepszego zaspokojenia
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • wykonywanie zadań dodatkowych związanych ze stanowiskiem
  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności
Wymagania:
  • angielski w mowie i piśmie
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • mile widziane doświadczenie w branży turystycznej
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • status studenta mile widziany
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń zewnętrznych,
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • kartę multisport,
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Informacje o firmie
Downtown Apartments to lokalna firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta i okolic. Gościom z całego świata zapewniamy miły i bezproblemowy pobyt. W apartamentach dbamy o każdy detal, tak aby dorównywały one naszemu wspaniałemu, pełnemu atrakcji miastu.

Aktualizacja: 22.03.2024