Asystent ds. sprzedaży

Dodane 12 stycznia 2018

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe (może być w trakcie studiów - zaoczne lub ostatnie lata studiów)
  • obsługa komputera, w tym znajomość pakietu biurowego
  • dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania własnym czasem
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność jasnego, rzeczowego i poprawnego wysławiania się w języku polskim (redagowanie pism)
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
Obowiązki:
  • kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z klientem
  • wyszukiwanie firm i tworzenie baz danych
  • redagowanie pism,
  • pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych: wycena, montaż.
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze w młodym, ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • przyuczenie do ciekawego zawodu
  • terminowe wynagrodzenie
  • osobie bez doświadczenia zawodowego damy szansę przyuczenia się
CV ze zdjęciem (ewentualnie wraz z listem motywacyjnym), wyłącznie w formacie DOC (DOCX to nie DOC) lub PDF, proszę przesyłać na załączony adres email. Aplikacje nie spełniające wymogów nie będą brane pod uwagę.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Ogłoszenie wyróżnione
SOLITECH
Gdańsk Stare Przedmieście
Żabi Kruk 14
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 6 dni (do 23.01.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Kontakt

SOLITECH
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Żabi Kruk, 14
a...@solit... Wyświetl e-mail
Telefon
587... Wyświetl numer
  • Numer ogłoszenia: 61128854
  • Data wyróżnienia: 16 stycznia 2018
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 12 stycznia 2018
  • Wyświetleń: 172
  • Wyświetleń na liście: 9 357