Asystent ds. Wprowadzania i Utrzymania danych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Wymagania:

  • Skrupulatność, solidność i sumienność będą absolutną podstawą niniejszej rekrutacji
  • Przynajmniej średnio-zaawansowana umiejętność obsługi komputera i gotowość samodzielnego rozwoju w tym zakresie (zwłaszcza EXCEL: obróbka technicznych danych tabelarycznych (sortowanie, filtrowanie, formatowanie zwykłe i warunkowe, formuły logiczne (JEŻELI, ORAZ, LUB, itp.), tekstowe (LEWY, PRAWY, itp.), wyszukiwania (WYSZUKAJ,PIONOWO, WYSZUKAJ.POZIOMO, itp.).)
  • Znajomość lub zainteresowanie techniką, mechaniką lub energetyką - pracujemy w kontekście urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji tech.)
  • Umiejętność sprawdzania i poprawiania po sobie błędów
  • Zapraszamy do rekrutacji przede wszystkim osoby z kierunków o profilach technicznych, matematycznych lub fizycznych

Opis stanowiska:

Jednym z ciekawszych projektów jakie realizujemy w Elektronice jest Katalog Produktów. Najnowszą wersje tego narzędzia budujemy już piąty rok, bo stoi za tym ogrom tytanicznej pracy jaką wykonuje zaledwie kilka osób, przy wsparciu (mniejszym i większym) wielu inżynierów – ekspertów w swoim fachu. Nie jest to prosta robota. Pozyskanie danych, przemyślenie jak z nich skorzystać, zbadanie tego jak korzystają z nich specjaliści zajmuje sporo czasu i uwagi. Dodatkowo przygotowanie danych, a następnie ich publikacja wymaga w zespole ludzi o szczególnych kompetencjach. Chcemy dalej rozwijać i utrzymywać ten projekt i poszukujemy osób, które te kompetencje posiadają. To Ty znasz swoje możliwości i słabości najlepiej. Poniżej przygotowaliśmy pytania, które pomagają opisać tą szczególną rolę. Odpowiedz na nie, aby rozważyć czy ta praca jest dla Ciebie:
  • Czy jesteś osobą szczególnie sumienną i rzetelną? Perfekcjonizm jest więcej niż mile widziany.
  • Czy potrafisz SAMODZIELNIE wyłapać nieprawidłowości, zarówno w dużych zestawach danych jak i materiałach graficznych?
  • Wchodzisz w "stan mnicha” z cierpliwością dokumentując swoje działania w systemach zarządzania projektami czy przy pracy danymi?
  • "Przeklikasz” bez wylewu tysiące komórek w EXCELu, setki ustawień w systemach do zarządzania treścią (CMS) i menedżerze katalogu?
  • Potrafisz tak usystematyzować i zorganizować informacje, aby były czytelne, przejrzyste i ergonomiczne do wykorzystywania przez innych?
Do głównych zadań należy:
  • Wprowadzanie i utrzymanie danych w bazach
  • Weryfikacja poprawności danych
  • Aplikacja danych w systemach zarządzania treścią
  • Ścisła współpraca z osobami z różnych działów, głównie technicznymi

Oferujemy:

  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
  • Stałe zatrudnienie w polskiej firmie z 35-letnią tradycją
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe i nowoczesne biuro
  • Komfortowe i profesjonalne narzędzia pracy
  • Pakiety socjalny
  • Pakiety prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Biuro w bezpośredniej bliskości stacji SKM Chylonia

Aktualizacja: 25.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl