Asystent ds. wynajmu apartamentów Recepcjonista/ka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Jeżeli szukasz pracy od zaraz:
  • masz pierwsze doświadczenia w pracy bezpośredniej z klientem
  • lub nie masz doświadczenia, ale chcesz nauczyć się obsługi klienta na wysokim poziomie i zdobyć ogrom wiedzy w pracy, w której codziennie dzieje się coś nowego
wyślij swoje CV już teraz i dołącz do zespołu Dom & House Apartamenty dając sobie szansę na pasjonującą pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.
Nasze oczekiwania – warunki konieczne:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do ludzi
  • wykształcenie średnie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu (mile widziane)
Twoje obowiązki
  • obsługa gości apartamentów na terenie Głównego Miasta
  • meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • rozliczanie pobytu, wystawianie faktur, wysyłanie umów
  • obsługa systemu rezerwacyjnego,
  • sprawdzanie stanu czystości i stanu technicznego apartamentów,
  • udzielanie informacji oraz pomoc w sprawach związanych z pobytem gości,
  • współpraca z portalami rezerwacyjnymi.
  • Współpraca z firmą sprzątającą i innymi podwykonawcami
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
Oferujemy Tobie
  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole w Gdańsku, przy ul. Szafarnia
  • pracę w wymiarze 5 dni w tygodniu w 7-dniowym tygodniu pracy (zmiany: 9-17, 10-18, 12-20)
  • zdobycie doświadczenia w branży krótkoterminowego wynajmu Apartamentów
  • tygodniowe wdrożenie we wszystkie obowiązki
  • świetną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
Informacje o firmie
W Dom & House Apartamenty Dom & House od lat zajmujemy się obsługą najmu krótkoterminowego na terenie Trójmiasta. Do naszych 300 apartamentów przyjeżdża 50 000 Gości rocznie. Dbamy o najwyższą jakość obsługi pracując w zgranym zespole w 3 oddziałach w Trójmieście.
Warto dołączyć do naszego zespołu, aby pracować z najlepszymi w świetnej atmosferze.