Asystent Działu Sprzedaży

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Kontrola jakości / Audyt,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy

Downtown Apartments jest wiodącą firmą na rynku krótkoterminowego wynajmu apartamentów, oferująca wyjątkowe doświadczenia i komfort pobytu w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta i okolic. W związku z naszymi działaniami nakierowanymi na wysoką jakość obsługi i nieustanne dążenie do doskonałości, poszukujemy nowego członka naszego zespołu, który pomoże nam w dalszym rozwoju.

Dołącz do nas jako Asystent Działu Sprzedaży i bądź częścią naszej dynamicznej drużyny!

Główne obowiązki:
  • Wsparcie w sprawach organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem Działu Sprzedaży.
  • Pomoc w kontrolowaniu spraw technicznych apartamentów, w tym koordynacja napraw i konserwacji.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji właścicieli apartamentów poprzez skuteczną komunikację i rozwiązywanie problemów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej i efektywnej obsługi Gościa oraz Klienta Biznesowego
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Silne umiejętności organizacyjne i zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość pakietu MS Office i umiejętność szybkiego przyswajania nowych narzędzi informatycznych.
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwości rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który ceni sobie współpracę i wsparcie.
  • Kartę Multisport

Informacje o firmie
Downtown Apartments to lokalna firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta i okolic. Gościom z całego świata zapewniamy miły i bezproblemowy pobyt. W apartamentach dbamy o każdy detal, tak aby dorównywały one naszemu wspaniałemu, pełnemu atrakcji miastu.