Ogłoszenie nieaktualne

Asystent księgowości

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie głównego księgowego i samodzielnego księgowego w obowiązkach związanych
    z dokumentacją księgowo-finansową Biura
  • Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych (sprzedaż, zakup i wyciągi bankowe)
  • Kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentacji księgowej
  • Prowadzenie rozrachunków
  • Wystawianie korekt faktur i przygotowywanie przelewów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Nadzór nad terminowym przepływem dokumentów księgowych
  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów oraz ich archiwizację
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Współpraca w ramach Działu Księgowego
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Zlecone prace biurowe i administracyjne, wsparcie innych pracowników księgowości w bieżących sprawach
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w księgowości, finansach lub administracji
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Umiejętność obsługi komputera – biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analizy i zarządzania przepływem informacji, danych
  • Wysokie zdolności organizacyjne, terminowość
  • Skrupulatność, solidność i rzetelność w realizacji zadań
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją
  • Umiejętności komunikacji i budowania relacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do stałego poszerzania zakresu obowiązków i rozwoju umiejętności
    w obszarze pełnej księgowości
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość specyfiki obsługi spółek i dużych podmiotów gospodarczych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość systemów komputerowych innych niż MS Office
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – księgowość, finanse, rachunkowość
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia i poszerzania zakresu
    umiejętności w obszarach księgowości i finansów
  • Szkolenia branżowe i współpracę z ekspertami
  • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej opartej na wartościach
  • Twórczy klimat pracy w środowisku osób wzajemnie się wspierających w realizacji
    najwyższej jakości usług dla Klienta
  • Ścieżkę kariery w strukturach firmy
  • Po okresie próbnym pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Finansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
Informacje o firmie
Jako Biuro Rachunkowe oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe (usługi premium), zapewniające indywidualne podejście do Klienta pod kątem profilu Jego działalności biznesowej.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom przedsiębiorców w zakresie obsługi finansowo-księgowej, dbamy o Ich komfort i tworzymy bezpieczną przestrzeń, sprzyjającą rozwojowi Ich firm i pracowników. Nieustannie wspieramy tych, którzy nam zaufali.
W związku z powyższym, poszukujemy do współpracy osoby, które przyczynią się do umacniania naszych wartości i podnoszenia standardów działania.

Aktualne CV prosimy kierować na adres e-mail:. [ukryte] wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Aktualizacja: 09.01.2024