Asystent prawny/aplikant

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • status studenta piątego roku, aplikanta adwokackiego bądź radcowskiego,
  • doświadczenie pracy w kancelarii prawnej,
  • zainteresowanie prawem gospodarczym, budowlanym, cywilnym, rodzinnym;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, rzetelność, staranność i dbałość o jakość wykonywanych zadań,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość pracy na Portalu Rejestrów Sądowych.
Zakres obowiązków:
  • analiza przepisów prawnych, wyszukiwanie odpowiedniego orzecznictwa do konkretnych zagadnień prawnych i doktryny, należyta ich weryfikacja,
  • przygotowywanie projektów dokumentów tj. pism procesowych, projektów umów, opinii, analiz,
  • negocjowanie warunków umów podmiotów gospodarczych od strony prawnej,
  • zastępstwo procesowe na posiedzeniach,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z organami administracji publicznej, sądami, urzędami, kontrahentami,
  • pomoc przy czynnościach biurowych.
Kancelaria oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • pracę w miłej atmosferze i komfortowych, nowoczesnych warunkach miejsca pracy,
  • bieżące wsparcie w toku prowadzonych spraw,
  • możliwość objęcia patronatem.
Informacje o firmie
Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kamińska zajmuje się prawem gospodarczym, prawem cywilnym oraz rodzinnym. Obecnie poszukuje do współpracy studenta piątego roku prawa, aplikanta adwokackiego bądź radcowskiego pierwszego lub drugiego roku, który chciałby rozwijać się we wskazanych dziedzinach prawa.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kamińska

602158... Wyświetl numer
k...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
10 Lutego 18A
SMS
Wyświetl numer