Asystent projektant instalacji sanitarnych HVAC / kosztorysant

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Wymagania:
Absolwent kierunku Inżynierii Środowiska, z doświadczeniem projektowym i znajomością programów wspierających projektowanie
Obowiązki:
Praca przy projektowaniu instalacji sanitarnych wew. , zewnętrznych i sieci oraz w zakresie instalacji OZE i technologii BIM. Wykonywanie pomiarów inżynierskich.
Wykonywanie zestawień materiałowych, STWIOR, kosztorysów

Oferujemy:
Praca od zaraz na stanowisku asystent projektanta instalacji lub kosztorysant w zakresie profilu działalności firmy www.coze.pl
Uczestniczenie w prestiżowych projektach na terenie całej Polski.
Na ten moment poszerzamy zespół do prestiżowego projektu na terenie woj.  Mazowieckiego (HVAC) i projektu gazyfikacji terenów Pruszcza Gdańskiego.

Wynagrodzenie zależne od stopnia kwalifikacji.
słowo kluczowe:
inżynieria środowiska

DANE OSOBOWE:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Odnawialnych Źródeł Energii-Marek Skoroś, 80-122 Gdańsk, ul. Kartuska 218, NIP: 957082... Wyświetl numer 1. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
  2. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego wniosku na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 61543308
  • Data wyróżnienia: 25 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 24 maja 2018
  • Aktualizacja: 13 września 2019
  • Wyświetleń: 3 378
  • Wyświetleń na liście: 51 983