Asystent/ Projektant konstrukcji żelbetowych

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Biuro projektowe branży konstrukcyjnej poszukuje asystenta/asystentki projektanta w specjalności konstrukcje żelbetowe/prefabrykowane. Jesteśmy firmą o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku, działającą w branży projektowej. Dotychczas zrealizowaliśmy prawie 900 projektów.
Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów przemysłowych, handlowych technologicznych.
Więcej informacji o nas na stronie www.statikus.pl

Wymagania:

- ukończone studia wyższe / student V roku studiów na kierunku budownictwo - specjalność konstrukcyjna

- znajomość środowiska CAD 2D / 3D (mile widziana znajomość ALLPLAN)

- znajomość mechaniki budowli

- chęć do nauki i rozwoju zawodowego

- sumienność i zaangażowanie,

Obowiązki:

- sporządzenie projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji żelbetowych (prefabrykowane i monolityczne)
- wykonywanie obliczeń statyczno- wytrzymałościowych,
- modelowanie konstrukcji w programach MES, obliczenia węzłów, połączeń itd.

 Oferujemy:
- pracę przy ciekawych, złożonych projektach
- możliwość realizacji praktyki projektowej do uprawnień
- możliwość rozwoju, nauki programów 3D, zdobywania doświadczenia pod okiem uprawnionych projektantów
- premie kwartalne uzależnione od wyników pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, zgranym zespole

Aktualizacja: 27.03.2024