Asystent projektanta instalacji elektrycznych / teletechnicznych

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Energetyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków:
  • Udział przy sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych i niskoprądowych, teletechnicznych dla obiektów kubaturowych, liniowych;
  • Współpraca przy wykonywaniu audytów;
  • Współpraca przy wykonywaniu nadzoru autorskiego;
  • Przygotowywanie kosztorysów, specyfikacji technicznych i harmonogramów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub student na kierunku: elektrotechnika, elektroenergetyka, telekomunikacja;
  • Wiedza branżowa z zakresu instalacji i sieci elektroenergetycznych, telekomunikacji;
  • Podstawowa znajomość środowiska programów wspomagających projektowanie: AutoCAD, Dialux, PV Sol, Rewit;
  • Znajomość programów biurowych: pakiet OFFICE;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość;
Mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone / bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy;
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. możliwość odbycia praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, posiadającej duży portfel zleceń;
  • Dostęp do najnowszych technologii projektowych;
  • Zapewniamy pracę na sprzęcie najwyższej jakości;
  • Doświadczony zespół pracowników, wymiana wiedzy między specjalistami w grupie;
  • Współudział przy tworzeniu ciekawych obiektów kubaturowych, liniowych o znaczeniu krajowym i zagranicznym;
  • Elastyczny czas pracy, elastyczna forma zatrudnienia;
  • Praca w miłej atmosferze.
Informacje o firmie
BPE Biuro Projektów Elektroenergetycznych w Gdańsku posiada wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i teletechnicznej. Specjalizujemy się w projektowaniu kompleksowo instalacji elektrycznych i niskoprądowych/teletechnicznych dla obiektów kubaturowych oraz dla obiektów infrastrukturalnych tzn. sieci elektroenergetycznych zewnętrznych, teletechnicznych zewnętrznych, oświetlenia drogowego, dekoracyjnego, iluminacji. Firma BPE znajduje się na liście kwalifikowanych wykonawców dopuszczonych przez ENERGA-OPERATOR S.A. Zapewniamy w pełni indywidualne podejście do każdego wykonywanego projektu. Dbamy o rzetelną realizacje projektów oraz terminowość. Realizujemy projekty głównie na Polskim rynku.

Aktualizacja: 31.07.2024