Asystent Projektanta Konstrukcji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Biuro projektowe z Gdańska poszukuje do zespołu osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji budowlanych.

Obowiązki:
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej w środowisku BIM
  • Czynny udział w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku, kierunek budownictwo
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość programu Tekla Structures mile widziana
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
Oferujemy:
  • Dobre warunki rozwoju zawodowego
  • Pomoc w nauce programów
  • Praca przy dużych i skomplikowanych projektach kubaturowych
  • Szkolenia w zakresie projektowania konstrukcji w środowisku BIM
  • Możliwość zdobycia praktyki projektowej niezbędnej do uzyskania uprawnień
  • Pracę w dynamicznym rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Przyjazna atmosfera pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV na b...@bimes.pl Wyświetl e-mail
Informacje o firmie
BIMES to zespół inżynierów specjalizujących się w wykonywaniu projektów konstrukcji obiektów wielkokubaturowych, takich jak hale przemysłowe i magazynowe, obiekty komercyjne i biurowe oraz kompleksy budynków mieszkalnych.
Nasze doświadczenie pozwala na połączenie bezpieczeństwa konstrukcji i optymalnego zużycia materiałów. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o technologię BIM.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Paweł Sarbiewski

b...@bimes.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Biała 1B