Asystent projektanta

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Siedlce
Andrzeja Struga 16
asystent projektanta Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji.

Wymagania:
  • Ukończone studia na kierunku budownictwo
  • Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji
  • Dobra znajomość programów środowiska AutoCAD
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów obliczeniowych: AxisVM, RM-Win 2D/3D, ARSA
Zakres zadań
  • opracowywanie przedmiarów i wykonywanie inwentaryzacji obiektów w terenie
  • tworzenie modeli przestrzennych prostych konstrukcji prętowych w programie AxisVM / RMWin3D
  • wykonywanie prostych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej / rysunkowej w środowisku AutoCad
  • aktywne wspieranie projektanta na każdym etapie opracowywania dokumentacji technicznej
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym odbycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych)
  • Udział w ciekawych projektach inżynierskich
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
Informacje o firmie
Biuro Inżynierskie Probud świadczy usługi w zakresie projektów konstrukcji obiektów budowlanych. W głównej mierze realizujemy zadania w obszarze stalowych konstrukcji wysokościowych takich jak wieże i maszty telekomunikacyjne. Wykonujemy projekty budowlane, opinie techniczne, analizy nośności, projekty wzmocnień, a także inwentaryzacje i przeglądy okresowe obiektów kubaturowych oraz konstrukcji wysokościowych.

Administratorem danych osobowych kandydata jest BIURO INŻYNIERSKIE PROBUD - ADAM BANAŚ z siedzibą w Gdańsk, ul. Andrzeja Struga 16 lok. 103. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Biuro Inżynierskie PROBUD

b...@probu... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres