Asystent Przedstawiciela Handlowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zatrudnimy na stanowisko Asystent Przedstawiciela Handlowego

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów (głównie B2B)
  • Aktywne pozyskiwanie kontaktów
  • Poszukiwanie nowych inwestycji
  • Bieżące weryfikowanie podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych
  • Praca głównie w terenie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Nasze wymagania
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Łatwe nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Nastawienie na cel, zadania i pozytywne podejście
  • Konsekwencja, zaangażowanie
  • Umiejętność dopasowania się do klienta
  • Samodzielność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B. - własny samochód ( możliwość otrzymania samochodu służbowego po okresie próbnym )
To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
  • Karta sportowa/opieka medyczna na korzystnych warunkach.
  • Wdrożenie stanowiskowe i opiekę doświadczonego managera.
  • System pracy (pon.– pt. / godz.: 8-16 lub 9-17)
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, potem umowa o pracę

Aktualizacja: 06.03.2024