Asystent / Spedytor Międzynarodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Stark Log Sp. z o.o. jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku usług transportu drogowego. Nasza specjalizacja ma swoje korzenie w transporcie do krajów nordyckich. Dynamiczny rozwój biznesu doprowadził do ekspansji firmy na szerszy rynek europejski i do powiększania zespołu o kolejnych specjalistów.

Jesteśmy grupą ludzi z bogatym doświadczeniem i różnorodnym profilem kompetencji. Połączenie tych unikatowych umiejętności oraz rozwijanie talentów każdego pracownika, przekłada się na najlepszą jakość, którą oferujemy naszym partnerom biznesowym.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy utalentowanych pracowników do Działu Spedycji i Transportu na stanowisko Asystent / Spedytor Międzynarodowy.
Razem tworzymy #TheSafeChoice. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • obsługa ładunków całopojazdowych FTL i częściowych LTL
  • kontakt z kierowcą
  • obsługa klientów
  • organizacja transportu
  • kooperacja z kontrahentami
  • planowanie ładunków
  • negocjacje z klientami i partnerami biznesowymi
  • dbałość o własną organizację pracy, spójną z działaniami pozostałych członków zespołu
  • obsługa dokumentów transportowych
  • szukamy pozytywnych osób, które są pełne pasji w tym co robią, a wszelkie przeciwności nie są dla nich problemem, tylko celem do realizacji
Czekamy na osoby, które:
  • mają doświadczenie w branży TSL (jeżeli zaczynasz swoją karierę wystarczy, że wiesz co to transport, spedycja i logistyka)
  • znają czas pracy kierowcy i prawo transportowe
  • znają rynek transportowy
  • są dobrze zorganizowane
  • są komunikatywne, życzliwe, a jednocześnie nie dają sobie "wejść na głowę"
  • wiedzą jak rozmawiać zarówno z klientem, jak i z przewoźnikiem / kierowcą
  • znają j. angielski / j. niemiecki / j. francuski lub inny europejski język obcy
A na Ciebie czekają:
  • umowa o pracę / B2B / umowa zlecenie (studenci)
  • narzędzia niezbędne do pracy, komputer, telefon
  • wsparcie doświadczonych współpracowników – okres wdrożenia
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiety sportowe
  • owocowe dni
  • punkty w kafeterii, które wymienisz na swoje zakupy
  • rozwój zawodowy – to kim będziesz zależy od Ciebie!
  • okazyjne jedzenie do biura i wspólny lunch
  • praca w biurze w centrum Gdyni!
To jak, zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak, to wspaniale!
Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij aplikację na: [ukryte]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Stark Log Sp. z o.o. to wiodąca polska firma z branży TSL, działająca na rynku Europejskim oraz Wschodnim. Firma specjalizuje się w realizacji transportu drogowego, zajmując się zarówno przewozami całopojazdowymi FTL, częściowymi LTL oraz drobnicowymi. Zapewnia organizację linii dedykowanych, ekspresowych oraz przewozów ponadnormatywnych. Realizuje również transport intermodalny.

Atutem firmy jest własna flota naczep, obejmująca również specjalistyczne naczepy mega doppelstock, przeznaczone do przewozu lekkich ładunków na dwóch poziomach oraz naczepy coil-mulda, przystosowane do przewozu stali i papieru w rolach. Stark Log posiada także infrastrukturę magazynową i dystrybucyjną, świadczy usługi odpraw celnych, wsparcia handlowego i profesjonalnego doradztwa ze strony doświadczonych pracowników operacyjnych.

Stark Log Sp. z o.o. jest silną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Nieustanny rozwój pozwala sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i sprawia, że jest rozpoznawalną oraz stabilną firmą na rynku.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 10.04.2024