Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Spedytora

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4650 - 6100
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Oferujemy:
- stabilną współpracę - zależy nam na pracownikach, którzy zostaną z nami na dłużej
- realną możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
- wsparcie doświadczonego zespołu
- niezbędne narzędzia pracy

 Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa zleceń
- kontakt z klientem
- planowanie oraz nadzór nad sprawnym przebiegiem powierzonych zadań
- współpraca z pozostałymi działami firmy (terminal, transport, agencja statkowa)

 Nasze wymagania:
- znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
- dobra organizacja pracy własnej,
- zainteresowanie branżą transportu morskiego / spedycji,
- dyspozycyjność,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- biegła obsługa pakietu MS Office,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- znajomość rynku i doświadczenie w spedycji będą dodatkowym atutem.

 Benefity:
- dofinansowanie do zajęć sportowych (Multisport)
- brak dress cod’u
- parking dla pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres:  [ukryte]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Informacje o firmie
VETRO Port & Shipping Services
Przedsiębiorstwo założone w 2004 roku specjalizuje się w obsłudze portowej i morskiej.  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla gospodarki związanej z transportem morskim oraz usługi wspomagające tą gałąź transportu.
VETRO Port & Shipping Services jest operatorem nabrzeża w Porcie Gdańsk i świadczy kompleksowe usługi związane z obrotem towarów oraz obsługi statków.

Aktualizacja: 24.11.2023