Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Technologa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Mostostal Pomorze SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą wykonującą wielkogabarytowe konstrukcje stalowe i aluminiowe na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy projekty głównie dla przemysłu offshore (w większości na rynek skandynawski), ale także dla przemysłu: stoczniowego, petrochemiczno-rafineryjnego, budowlanego i infrastrukturalnego. Wykonujemy także konstrukcje dźwigowe i specjalistyczne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ASYSTENT TECHNOLOGA

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie technologa w przygotowaniu dokumentacji warsztatowej, dokumentacji traserskiej, prowadzeniu rozliczeń materiału, przygotowaniu list wysyłkowych;
  • Tworzenie/aktualizacja rysunków warsztatowych dla aktualnych potrzeb technologicznych;
  • Współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • Wykształcenie: ostatni rok studiów lub wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość zagadnień technicznych oraz zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego;
  • Znajomość programów AutoCAD, Inventor, Office;
  • Sumienność, dokładność, pracowitość, wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie lub B2B;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość korzystania z karty Multisport;
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.
CV prosimy wysłać przez formularz rekrutacyjny w zakładce „KARIERA” na naszej stronie internetowej: https://mostostalpomorze.pl/pl/

Aktualizacja: 22.02.2024