Asystent technologa w drukarni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Zakupy,
Produkcja
Poziom stanowiska
Asystent

Drukarnia MISIURO jest firmą rodzinną, która od 1989 roku z sukcesem działa na rynku poligraficznym. Dołączając do nas staniesz się częścią zespołu, który na sobie polega i darzy się zaufaniem. Tu nie ma nudy, każdy dzień jest inny i pełen ciekawych wyzwań.
Dzień zaczynamy od pysznej kawy a sukcesy świętujemy lampką szampana.
Jeżeli szukasz przyjaznej atmosfery  i satysfakcjonujących warunków pracy to dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Technologa.

Twoje zadania:

- bezpośrednia współpraca z technologiem w ramach realizacji projektów,

- składanie zamówień, współpraca i korespondencja z dostawcami,

- weryfikacja dokumentacji dostaw zgodnie z zamówieniem,

- analiza stanów magazynowych,

- bieżąca współpraca z działami wewnątrz firmy w zakresie realizacji zapotrzebowania na zakup materiałów i usług zewnętrznych

Nasze oczekiwania:

– pozytywne nastawienie i otwarta głowa,

– wysoka kultura osobista,

– umiejętność planowania i dobra organizacja pracy własnej,

– znajomość pakietu Microsoft Office,

– doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

– pracę w zgranym zespole świetnych ludzi,

– szkolenie z zakresu poligrafii oraz obsługi Klienta,

-  możliwość awansu,

– dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie,

- ubezpieczenie zdrowotne,

– dofinansowanie do karty Multisport.